Профілактичні рейди під час літніх канікул

Дата: 18.06.2021 11:39

Відповідно до наказу начальника служби у справах дітей Любарської селищної ради від 28.05.2021 р. «Про проведення профілактичних заходів (рейдів) під час літніх канікул», 17.06.2021 працівниками служби у справах дітей Любарської селищної ради відбувся профілактичний рейд на території Великоволицького та Липненського старостинських округів. В ході рейдів були відвідані сім'ї, діти яких перебувають на обліку у службі, як такі що перебувають у складних життєвих обставинах, та діти, які повернулися додому на канікули із закладів інституційного догляду та виховання дітей. З батьками та дітьми було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо техніки безпеки під час літніх канікул, а саме: заборони залишати дітей без нагляду, збереження життя та здоров'я, безпечного поводження в побуті, дотримання правил поведінки на воді і т.д. Батькам наголошено на належному виконанні своїх батьківських обов'язків та відповідальності, яка може настати вразі неналежного виховання дітей. Був розданий ілюстративний матеріал.

Також були відвідані місця продажів алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів, з метою проведення профілактичної бесід з продавцями задля запобігання продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. Був розданий ілюстративний матеріал, щодо заборони продажу алкоголю, тютюнових виробів неповнолітнім, для розміщення на вітринах магазинів. Власників та продавців торгівельних закладів було попереджено про відповідальність, яка може настати вразі продажу алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Профілактичні рейди продовжуються!