До уваги жителів смт Любар, с. Новий Любар та с. Юрівка!

Дата: 02.07.2021 14:43

Любарська селищна рада повідомляє про можливі тимчасові незручності з постачанням води у зв’язку з недостатньою її кількістю в артезіанських свердловинах населених пунктів - Любар, Новий Любар, Юрівка.

На даний час проводяться термінові роботи по відновленню водопостачання методом гідродинамічного очищення артезіанських свердловин, про результати виконаних робіт буде повідомлено пізніше.

Просимо вибачення за тимчасові незручності, та дякуємо за розуміння.

Довідково. Джерелом водопостачання населених пунктів Любарської селищної ради є артезіанські свердловини та колодязі питної води. Для забезпечення послуг з централізованого водопостачання та водовідведення задіяні 46 шт артезіанських свердловин, 87,3 км  магістральних водоводів мереж водопостачання, з яких у аварійному стані – 5,3 км. Комунальне підприємство «Добробут» надає послуги з водопостачання 598 абонентам (інф. станом на 24 грудня 2020 р).