Виїзний прийом громадян у Великодеревичівському старостинському окрузі Любарської ТГ начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги"

Дата: 14.07.2021 13:06

12 липня 2021 р. в рамках реалізації проекту "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство" начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Зубко здійснила виїзний прийом громадян в Великодеревичівському старостинському окрузі Любарської ТГ.

Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі

питання:

- щодо вирішення житлових спорів

- щодо оформлення права на спадщину.

- щодо права на отримання БВПД

- стягнення аліментів

Кожне питання фахівець розглянула та пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми, а також провела семінар для працівників Великодеревичівського старостинського округу Любарської ТГ на тему: "Як реалізувати своє право на земельну ділянку? В які органи потрібно звертатись для виділення земельної ділянки?"