ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб і працівників Головного управління ДСНС України у Житомирській області, ви можете
повідомити письмово за адресою:
10008, м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 33, звернутися електронним листом на адресу: sbu@zt.dsns.gov.ua, або за
телефонами +38(0412)48-03-47, +38(0412)24-38-24.

Також повідомляємо, що на офіційному веб-порталі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, дана рубрика доступна і на веб-сайті Головного управління ДСНС України у Житомирській області в відповідному розділі.

24 ДПРЧ 1 ДПРЗ   ГУ ДСНС України у Житомирській області