Результати проведених конкурсів на посади директорів "Любарського районного будинку культури" і "Любарської центральної районної бібліотеки"

Дата: 19.07.2021 15:38

Конкурсна комісія з проведення добору на посаду директора комунального закладу «Любарський районний Будинок культури Любарської селищної ради» на контрактній основі повідомляє, що   після публічної презентації проектів програм розвитку закладу на один та п’ять років, поданих  кандидатом на посаду директора комунального закладу «Любарський районний Будинок культури Любарської селищної ради» та співбесіди рекомендувала органу управління укласти контракт з Поліщук Любою Олександрівною терміном на  5 років.

Конкурсна комісія з проведення добору на посаду директора комунального закладу «Любарська центральна районна бібліотека Любарської селищної ради» на контрактній основі повідомляє, що   після публічної презентації проектів програм розвитку закладу на один та п’ять років, поданих  кандидатом на посаду директора комунального закладу «Любарська центральна районна бібліотека Любарської селищної ради» та співбесіди рекомендувала органу управління укласти контракт з Коржук Юлею Володимирівною терміном на  5 років.