29.07.2021 р. протягом дня у Житомирській області прогнозують погіршення погодних умов, штормове попередження жовтого рівня небезпеки. Очікуються грози в окремих районах, можливий град та короткочасні шквалисті пориви вітру від 15-20 м/с.

Рекомендації, яких слід дотримуватись під час сильного вітру:

- сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті;
- усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, що можуть випасти назовні;
- на вулиці триматися якомога далі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;
- уникати великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Рекомендації, яких слід дотримуватись під час зливи:

- оминайте великі дерева – гілки можуть становити велику небезпеку;
- якщо перебуваєте за кермом автомобіля – перш за все зменшіть швидкість. Їзда на малій швидкості дозволить швидше загальмувати при виникненні аварійної ситуації, допоможе легше подолати калюжі та не втратити керування.

При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей варто негайно телефонувати за номерами екстрених служб - 101 або 103