З 1 серпня по 20 вересня включно  встановлюється заборона на будь-який лов річкових раків

Дата: 30.07.2021 14:28

Набуває чинності щорічна літньо-осіння заборона на вилов раків, яка вводиться на період другої линьки цих членистоногих.

Як повідомляє Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області,  наказом від 16.07.2021  № 20-у про встановлення літньо-осінньої заборони на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2021 році, з метою збереження популяції річкових раків та забезпечення їх охорони у період другої линьки, у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 1 серпня по 20 вересня поточного року включно  встановлюється заборона на будь-який лов річкових раків.