Увага! Державні дотації для бджолярів

Дата: 03.08.2021 11:12

Для отримання державної дотацій на наявні бджолосім’ї ваша пасіка має бути зареєстрована у Любарській селищній раді (у разі якщо ви вперше хочете отримати державну дотацію за наявні бджолосім’ї або змінилась кількість бджолосімей у паспорті пасіки).

Для даної реєстрації власникам пасіки потрібно подати такі документи :

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний код);
  • довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Документи приймає відділ економічного розвитку та інвестицій Любарської селищної ради за адресою вул. Незалежності, 39 (адміністративне приміщення, 2 поверх). Термін подачі документів до 8 вересня 2021 року.

Також нагадуємо, що змінився бланк паспорта пасіки. Для заміни старого паспорта необхідно звернутись у Любарське управління Держпродспоживслужби. Дана послуга безкоштовна.