У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.

Так, триває ремонт дороги Н-03 Житомир – Чернівці від міста Чуднів до межі з Хмельницькою областю.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, реконструкція та капітальний ремонт тривають на семи ділянках загальною протяжністю більше 40 кілометрів.

На чотирьох ділянках вже завершено влаштування вирівнюючого шару з пористого крупнозернистого асфальтобетону, а саме на:

– км 62+200 – 68+700, що між населеними пунктами Красносілка та Михайлівка;

– км 69+099 – 75+599, поблизу сіл Михайлівка та Кутище;

– км 75+599 – 82+199 (між населеними пунктами Кутище та Старий Любар);

– від села Іванківці до межі з Хмельницькою областю (км 91+000 – 96+237).

Ремонт автодороги передбачає влаштування багатошарового дорожнього одягу, що буде близько 90 сантиметрів завтовшки та складатиметься з:

• піску природнього;
  • щебенево-піщаної суміші;
  • ЩПС, укріпленої цементом;
  • двох шарів асфальтобетонної суміші;
  • верхнього шару – щебенево-мастикового асфальтобетону.

Усі шари будуть укріплені бітумною емульсією.

На ділянках ремонту працюють такі підрядники: ПрАТ «Хмельницьке ШБУ № 56» та ТОВ «Ростдорстрой».

На автодорозі Н-03 також триває нове будівництво шляхопроводу через залізницю за містом Чуднів на км 57+058.

За кілька останніх років шлях Н-03 Житомир – Чернівці на території Житомирщини був відремонтований від обласного центру до міста Чуднів. У цьому році приступили до відновлення та якісного поліпшення решти протяжності шляху в межах області.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми стартували роботи з влаштування останнього шару дорожнього покриття на мосту через річку Случ у селі Чижівка.

Довідково. Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км. Проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей. Цього року ремонтні роботи проводяться у трьох областях.