Оприлюднення проєкту рішення Любарської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів"

Дата: 13.07.2021 14:26

про оприлюднення проєкту рішення Любарської селищної ради

Даний проєкт розроблений відповідно до ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-ІУ, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженою Постановою КМУ від 11.03.2004 № 308 і визначає правові і організаційні основи реалізації проєкту рішення Любарської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Любарської селищної ради».

Регуляторний орган – Любарська селищна рада.

Розробник документа: відділ економічного розвитку та інвестицій Любарської селищної  ради.

Відповідальна особа: Коржук Олександр Володимирович.

Контактні телефони:  (098) 237-06-71.

е-mail: ekonomika.liub@gmail.com

Оприлюднено на офіційному порталі Любарської селищної ради: проект рішення Любарської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території Любарської селищної ради»  та аналіз регуляторного впливу у розділі «Регуляторні акти»

(https://lubarska-gromada.gov.ua/regulyatorni-akti-10-04-00-24-01-2018/)

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.