Дата: 10.08.2021 11:14

Шановні колеги!

Програма «U-LEAD з Європою» оголосила відбір учасників на онлайн навчальну програму «Кроки для старост 2021», детальніше з якою можна ознайомитись у Додатку 1.

У загальному, до участі у програмі буде відібрано 300 старост, які потім будуть запрошені взяти участь у семитижневому навчальному курсі, що відбудеться у вересні - листопаді 2021 року виключно онлайн. Відібрані для участі старости матимуть змогу отримати необхідні для роботи знання та навички, налагодити співпрацю з колегами, а також познайомитися з кращими практиками роботи старост із інших громад.

Для участі у відборі прохання заповнити форму, що міститься у Додатку 2, та надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de до 18:00 до 27 серпня, у темі повідомлення вказавши назву громади та область.

З повагою,

Василь Невмержицький

Керівник Житомирського регіонального офісу

Програма «U-LEAD з Європою»