24 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області: проведення аварійно-рятувальних робіт після буревію 17-18 серпня

Дата: 19.08.2021 16:15

17.08.2021 року об 19:34 на пункт звязку 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення про те, що в с.Бичева внаслідок буревію впало дерево на проїзджу частину дороги і перекрило рух транспортних засобів в результаті чого утворився затор. Об 19:35 на місце пригоди виїхав черговий караул 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ на пожежному автомобілі для проведення аварійно-рятувальних робіт по різці впавшого дерева та прибиранню його з проїзджої частини дороги.

Також 18.08.2021 року черговий караул 24 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області об 10.20 год. залучався на проведення аварійно-рятувальних робіт по зняттю впавшого дерева з даху житлового будинку в селі Мотовилівка.