Розпорядження селищного голови "Про проведення інвентаризації зелених насаджень на території Любарської селищної ради"

Дата: 09.09.2021 09:10

Згідно з розпорядженням селищного голови від 07 вересня 2021 року №169, балансоутримувачам, власникам та користувачам земельних ділянок, керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, на території яких розташовані зелені насадження, в період з 15 вересня 2021 року до 15 травня 2022 року необхідно провести інвентаризацію зелених насаджень у відповідності до інструкції з інвентаризації зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24.12.2001 №226 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №134 від 12.05.2014).

Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, балансоутримувачам, власникам та користувачам земельних ділянок в термін до 30 травня 2022 року подати у відділ житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, надзвичайних ситуацій, благоустрою та інфраструктури Любарської селищної  ради реєстр об’єктів зеленого господарства, складеного за результатами проведеної інвентаризації, для складання зведеного реєстру зелених насаджень за формою, наведеною у додатку.