Запрошуємо взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій "AgroExpo- 2021" (далі – Виставка "AgroExpo"), яка проходитиме з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький.

Виставка "AgroExpo" має площу 125 тис.кв.м та є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, входить в ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В її експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин та птиці.

Головними тематичними розділами Виставки "AgroExpo" є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках Виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken, Fendt, Väderstad, Pöttinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України. На окремому полігоні загальною площею 70 тис.кв.м. проводяться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки.

Традиційно під час Виставки "AgroExpo" проходитиме "Покровський ярмарок", у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

У 2020 році участь у Виставці "AgroExpo" взяли близько 450 компаній експонентів та 500 учасників "Покровського ярмарку".

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Виставка "AgroExpo", буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

Для вирішення будь-яких оперативних питань щодо участі у Виставці "AgroExpo" прошу звертатись до Соломахи Світлани – в.о. директора департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації, тел. роб. +38 0522 24 13 15, моб. +38 050 232 25 31, e-mail: public@economika.kr-admin.gov.ua та організаторів Вистаки: Глібка Ігоря, моб. тел. +38 (050)344 26 44, +38 (095)344 26 44, Бєлової Тетяни, моб. тел. +38 (050)344 27 44, e-mail: info@ukragroexpo.com.

Про рішення щодо участі у Виставці "AgroExpo" прохання повідомити до 21 вересня 2021 року на e-mail: invest@economika.kr-admin.gov.ua або за тел. +38 0522 32 13 96.

Більше інформації на сайті: http://www.ukragroexpo.com

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=chp3yXaG6IA