У закладах освіти Любарської селищної ради стартує чергова екологічна акція зі збору пластикової вторинної сировини

Дата: 27.09.2021 15:59

Світова спільнота вже не один рік поспіль попереджає про катастрофічні наслідки сучасних проблем довкілля, які потребують негайного вирішення. Забруднення повітря і води, глобальне потепління, деградація природних ресурсів, вирубка лісів – все це результат людської діяльності. Вирішення цих проблем потребуватиме чималих зусиль в багатьох сферах, у той час як стосуються вони виключно кожного.

Наша мета – привернути увагу суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами.

01 жовтня 2021 року у закладах освіти Любарської селищної ради стартує чергова екологічна акція зі збору пластикової вторинної сировини. Все починається з тебе, врятуй світ!