До уваги жителів Любарської територіальної громади, які перебувають на квартирному обліку!

Дата: 01.10.2021 15:17

Відповідно допункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, на громадян   покладено обов’язок щорічного, в період з 1 жовтня по 31 грудня, проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.

Рішення щодо наслідків не виконання вказаного обов’язку, в тому числі можливості припинення перебування відповідних громадян на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, будуть прийматись виконавчим комітетом Любарської селищної ради, з урахуванням рекомендацій житлово-побутової комісії, та конкретної ситуації.

Надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов подаються до відділу соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров'я селищної ради:

• інформація з Держреєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно;
  • довідка про склад сім'ї;
  • (за наявності) зміни у складі членів сім'ї (копії паспортів, свідоцт про народження; про шлюб; розлучення, заміна паспорту  заявника  та  членів   сім'ї;  набуття   пільг (копія посвідчення) та інше.

Голова житлово-побутової комісії

Наталія Кришталь