Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Любарської селищної ради

Дата: 07.10.2021 08:21

Любарська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любарської селищної ради, яка знаходиться за адресою: Житомирська область, смт. Любар, вул. Незалежності, 55.

Директору ІРЦ посадовий оклад, доплати та премії встановлюється згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претендент на заміщення зазначеної посади повинен відповідати наступним  вимогам:

• бути громадянином України;
  • вільно володіти державною мовою;
  • мати вищу освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • мати стаж роботи за фахом не менше п'яти років;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних ;

- документ, що підтверджує рівень володіння державною мовою: документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається  Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційних веб-сайтах Любарської селищної ради та громадсько-політичної газети Любарщини «Новий день» за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Любар, вул. Незалежності, 15, каб.4.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі  Біленька Олена Миколаївна, адреса електронної пошти: osvita.lub@ukr.net