У рамках програми «Зелена країна» в парку "Слави" було висаджено декілька десятків молодих дерев

Дата: 28.10.2021 14:16

В рамках ініціативи президента Володимира Зеленського «Зелена Країна» у Любарській територіальній громаді, а саме у парку «Слави» в смт Любар було висаджено декілька десятків саджанців горобини поряд нового дитячого містечка, яке наразі встановлюється там, за сприяння депутатів Житомирської обласної ради Развадовського Віктора Йосиповича та Сабадаша Ігоря Івановича. До роботи були залучені керівники відділів селищної ради, аби власним прикладом показати як важливо берегти і відновлювати зелені насадження. І надалі такі акції будуть проводитися, щоб зробити екологію чистішою, а Любарщину – більш мальовничою і зеленою.

ФОТОЗВІТ