Любарська селищна рада активно долучилася  до загальнонаціональної толоки, присвяченій масштабному висаджуванню дерев в Україні. Масштабне висаджування дерев відбувалося одночасно по всій території громади у рамках програми Президента «Зелена країна».

До акції долучились 135 осіб :

- працівники  Любарської селищної ради        -   56;

- працівники 11 старостинських округів             - 55;

- працівники освіти                                                 - 24

Учасники акції створювали лісові культури на площі  3 га ( територія парку Слави смт Любар; територія парку воїнам танкістам-кантемирівцям с. Юрівка; прибудинкові території по вул. Незалежності смт Любар;  території закладів освіти та Липненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини).

Було висаджено саджанців:

- 3000   дуба червоного;

- 3000  дуба звичайного;

-1000   ялини;

- 600  сосни;

- 60  горобини;

- 80 липи;

- 20 туї.

Посадковий матеріал надано Любарським лісництвом ДП «Бердичівське лісове господарство», Чуднівським лісництвом ДП «Романівський лісгосп АПК» та заготовлений власноруч в лісових насадженнях.