У Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» закінчився капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування  місцевого значення О 061602 Ходорків – Мохначка протяжністю 25,9 км.

Під час робочої поїздки до Попільнянської громади т.в.о. голови РДА Олександр Хомич проінспектував стан завершених робіт на автошляху.

Ремонт цієї дороги був дуже важливим, адже на об’єкті здійснюються регулярні автобусні перевезення,  забезпечується проїзд автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежних автомобілів та здійснюється підвіз учнів до шкіл у рамках програми «Шкільний автобус».

У рамках Великого будівництва проведено:

• влаштування шару асфальтобетонного покриття;
  • облаштування з’їздів, примикань;
  • встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (знаків, сигнальних стовпчиків, розмітки) та ін.

На сьогодні всі ремонтні роботи завершені.

Сукупно вартість робіт склала понад 32 мільйони гривень.

Довідково. Дата початку робіт – травень 2021 року.