Фото без опису

У рамках програми Президента “Велике будівництво” на магістралі М-06 Київ – Чоп тривають роботи із заміни дорожнього покриття в межах поточного середнього ремонту. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, йдеться про влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху.

Так, біля села Глибочиця на ділянці км 124+100 – 125+500 проводяться такі роботи:

фрезерування існуючого дорожнього покриття;

влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Наразі вже змонтовано металеву рамку для системи зважування-в-русі (WIM), куди будуть вмонтовані датчики, що фіксуватимуть швидкість та номерні знаки транспортних засобів.

У рамках державної програми в Житомирській області вже влаштовано комплекс поблизу села Сінгурі на км 191+500 – км 192+500 на а/д М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Також триває влаштування такого комплексу на а/д М-21 км 148+700 – 149+500, що поблизу села Андріївка.

Нагадаємо, що в рамках програми “Велике будівництво” розпочато ремонт ділянки міжнародної автодороги М-21 між селами Фасова та Андріївка. 

Довідково. За структурою майданчик WIM є своєрідним апаратним комплексом, який складається з датчиків, вбудованих у дорожнє покриття, камер для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камер загального огляду та лазерних сканерів.

Система здатна зберігати інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т.

Фото без описуФото без опису