У рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, на Житомирщині проводяться роботи з капітального ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, ділянка км 84+995 – 87+388.

Як повідомляє САД у Житомирській області, підрядник запровадив 12-годинний робочий день, аби максимально використати сприятливі погодні умови.

Наразі розпочато влаштування шару основи з асфальтобетону поблизу села Бехи. Паралельно триває влаштування вирівнюючого шару та поширення й укріплення ділянки автошляху на всій протяжності.

Дорожнє покриття буде складатися з:

основи із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;

нижніх шарів покриття з асфальтобетонної суміші;

верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА).

Крім того, буде нанесено дорожню розмітку та встановлено металеве бар’єрне огородження.

Міжнародний автошлях М-21 починається на кордоні з Республікою Білорусь, проходить територією Житомирської та Вінницької областей. Його загальна протяжність становить 401,7 км.

У 2020-му році на шляху М-21 було відремонтовано 41,6 км та побудований міст через річку Желонь.

У цьому році автодорога відновлюється масштабно, в ремонті – близько 100 кілометрів.

Нагадаємо, що також розпочато ремонт ділянки міжнародної автодороги М-21 між селами Фасова та Андріївка.

За результатами засідання шостої сесії Житомирської обласної ради VIIІ скликання голова облдержадміністрації Віталій Бунечко повідомив, що в рамках програми Президента «Велике будівництво» в Житомирській області буде реалізовано найбільш масштабні за останні декілька років проєкти у медичній та спортивній галузях.

Довідково. Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року.