Фото без опису

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 08 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що Житомирщина продовжує жити в умовах «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Так, минулої доби в області зафіксовано 718 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та 18 жителів області померли.

«Медична система області продовжує боротьбу з коронавірусом. Наразі завантаженість ліжок у медзакладах Житомирщини становить 69,5 %. Ми тримаємо ситуацію під контролем. Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 1907 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 1399 людей. Під апаратами ШВЛ – 59 пацієнтів. В області хворих на COVID-19 приймають 24 лікарні. Проте сили наших лікарів не безмежні», — сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА також повідомив, що за минулу добу 07 листопада в області проведено 2171 щеплення від COVID-19, зокрема першою дозою – 1155, другою дозою – 1016. Відсоток вакцинованих працівників освіти складає – 82,5 %, медицини – 88,9 % та державних службовців – 96,6 %.

Віталій Бунечко ще раз наголосив, що вакцинація – це єдиний дієвий спосіб боротьби із COVID-19. Голова ОДА зауважив, що 93 % пацієнтів лікарень Житомирської області із важким перебігом захворювання – невакциновані.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ доставив в Україну близько 3 млн доз вакцини Moderna у рамках COVAX.