Запрошуємо на тренінг із написання проектів розвитку та залучення міжнародної технічної допомоги

Дата: 09.11.2021 11:28

11 листопада 2021р.  (11 год 30 хв) в залі засідання Любарської селищної ради (смт.Любар, вул. Незалежності, 38) відбудеться тренінг  із написання проектів розвитку та залучення міжнародної технічної допомоги. Запрошуємо громадських активістів та небайдужих жителів громади долучатися до даного тренінгу. Адже розуміння проектної діяльності важливе не лише для місцевого самоврядування. Практичний досвід з роботою над помилками, систематизація знань та нові навички, корисні поради – все це стане у нагоді представникам громад під час написання проектів.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ