ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ (ОНЛАЙН) «АКТУАЛЬНІ НАПРЯМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРОСЕКТОРУ»

Дата: 16.11.2021 09:48

Любарська селищна рада запрошує фермерів на Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору» приурочений до Дня працівників сільського господарства, який відбудеться 18 листопада 2021 року о 10.00 год. в залі засідань Любарської селищної ради ( смт Любар, вул. Незалежності, 39 ).

Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.

Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та з приміщеннями в громадах для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів та експертів з фермерами.

Учасники Форуму зможуть задати питання Першому заступнику Міністра агрополітики, відповідальному за державну підтримку агросектору.