Любарська громада має значні площі родючих земель та значний потенціал розвитку тваринництва. Вигідне географічне розташування роблять логістичний потенціал привабливим, а гарна екологія та мальовничі села створюють перспективним туристичний розвиток.

Як використати ці можливості для розвитку громади і як знівелювати негативні тенденції? Над цими питанням працювали члени Робочої групи із розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року, які провели 3 засідання 11 листопада.

«Ми сьогодні маємо сформувати ключові напрямки розвитку територій громади. Визначивши пріоритетні цілі ми зможемо створити дієву програму реалізації потенціалу громади», - наголосила Жанна Кузьмишина, заступниця Любарського селищного голови.

На цьому засіданні учасники Робочої групи напрацювали ідеї для реалізації у громаді. На основі цих ідей будуть сформовані завдання, операційні цілі та стратегічні цілі розвитку громади.

«Це планування знизу до гори, коли ми відштовхуємось від конкретних проблем територій, систематизуємо всі дані і отримуємо пріоритетні напрямки. Наступний етап – формування матриці цілей стратегії», - наголосив Дмитро Клименко, залучений експерт зі стратегічного планування.

Більшість ідей напрацьованих робочою групою стосувались модернізації інфраструктури, медицини, освіти, розвитку підприємництва та культури.

Найближчим часом, після того як Робоча група проаналізує зібрану інформацію, розпочнеться прийом ідей проєктів для реалізації визначених цілей. Ці ідеї зможе подати до групи кожен мешканець громади.