Фото без опису

Про це 16 листопада під час брифінгу зазначила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Вона наголосила, що ситуація з пандемією COVID-19 в області продовжує залишатися напруженою, але контрольованою. Так, у медичних установах, які надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу, зайнято близько 59 % ліжок, але деякі заклади охорони здоров’я заповнені майже на 70 %.

Наталія Остапченко також озвучила оперативні дані щодо рівня захворюваності на коронавірус в області за минулу добу.

Перша заступниця голови ОДА повідомила, що сьогодні у стаціонарах області лікуються 1668 хворих на коронавірус, з яких майже 80 % потребують кисню.

Наталія Остапченко зазначила, що ситуація із забезпеченням киснем закладів охорони здоров’я регіону залишається в нормі та під контролем.

Також вона наголосила на важливості вакцинування в умовах пандемії коронавірусу.

«Інфікуватися коронавірусом може людина будь-якого віку. Водночас, є ефективна «зброя», яка протидіє поширенню цієї хвороби, – це вакцинація. Зараз у лікарнях знаходиться лише 9,6 % хворих, які отримали щеплення. Решта 90,4 % пацієнтів із важким перебігом хвороби – невакциновані», — зазначила Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що за добу 15 листопада на Житомирщині зроблено 7276 щеплень від COVID-19, зокрема першою дозою 2435, другою дозою  4841.

ВІДЕО