Відбулось засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради

Дата: 22.11.2021 10:35

19 листопада 2021р. відбулося засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради, яке пройшло під головуванням першого заступника селищного голови Франкова А.Є.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Згідно плану роботи виконавчого комітету заслухали  інформацію керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Любарської селищної ради  Н.В. Кришталь про стан виконавської дисципліни, виконання розпоряджень, доручень селищного голови та рішень селищної ради за 10 місяців 2021 року.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 28 питань та прийняли відповідні рішення