До уваги представників суб'єктів підприємницької діяльності, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців, організацій роботодавців, які проводять свою господарську діяльність на території Любарської селищної ради

Дата: 22.11.2021 15:36

До 1 грудня 2021 року здійснюється прийом заяв для формування  складу Ради підприємців при Любарській селищній раді.

Відповідно до Положення про Раду підприємців при Любарській селищній раді (рішення виконавчого комітету Любарської селищної ради від 14 липня 2021 року №174 «Про затвердження Положення про Раду підприємців при Любарській селищній раді») склад Ради підприємців формується із числа представників суб'єктів підприємницької діяльності, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців, організацій роботодавців, що проводять свою діяльність на території Любарської селищної ради.

Заяви подаються в довільній формі на ім’я селищного голови.

Просимо подавати заяви до відділу економічного розвитку та інвестицій Любарської селищної ради.

Адреса: смт. Любар, вул. Незалежності, 39.

Телефон для довідок 098-237-06-71 (відділ економічного розвитку та інвестицій).