Звернення голови Любарської селищної ради у День пам’яті жертв Голодомору

Дата: 26.11.2021 08:16

Шановні жителі Любарської територіальної громади!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів співвітчизників, які загинули в Україні від найжахливішого в історії людства злочину, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, – Голодомору, що назавжди змінив хід історії українського народу, ставши одним з найважчих випробувань, які випали на його долю.

Ця трагедія була ретельно спланованим актом геноциду української нації, що стала масштабним національним лихом, яке підсилили переселення, тюрми, табори.

Аби цього більше не сталося ми маємо бути єдині, стійкі та свідомі у захисті держави та разом берегти мир і суспільну злагоду в ній.

Схилімо голови у глибокій жалобі та запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

Вічна пам’ять невинним жертвам Голодомору.

Cелищний голова                 Володимир ГЕРАСИМЧУК