Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» наразі триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка, Житомирський район.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних параметрів проєкт передбачає:

розбирання існуючого аварійного мосту;

розробку грунту в котловані глибиною до 3 м;

улаштування прошарку з геокомпозиту Combigrid 40/40Q1;

улаштування основи подушки з піщано-щебеневої суміші;

укріплення лотків у трубах із монолітного бетону;

встановлення перильного огородження;

встановлення бар’єрного огородження;

встановлення бортового бетонного каменю;

влаштування тротуарів;

улаштування асфальтобетонного покриття;

встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (знаків та ін).

Крім того, проводяться роботи з розбирання існуючого аварійного мосту. Роботи виконуються згідно із затвердженими календарними графіками та відповідно до проєктної документації.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 30 листопада взяв участь у відкритті в с. Оліївці амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом.

А голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк відвідала Ружинську територіальну громаду, щоб ознайомитися з ходом робіт по капітальному ремонту харчоблоку Ружинської гімназії в рамках програми Президента «Велике будівництво».