Фото без опису

Шановні волонтери та небайдужі люди Любарщини!  Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем волонтерів!

       5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною самовідданою працею щодня робить країну сильнішою!

       У такі непрості для України часи робота волонтерів набула неабиякого значення. Саме вони стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою. Як сприяння держави, як щоденні молитви українців, так і Ваша щоденна робота допомагає нашим воїнам стояти на захисті Батьківщини. Стримувати ворога. Ефективно виконувати бойові завдання. Більше того, можна із упевненістю сказати, що без волонтерів ми сьогодні не мали б армії, яка гідно протистоїть одній з найбільших військових сил у світі. Вже сьомий рік саме наша єдність демонструє усім, що таке Україна, братерство, патріотизм та відданість!

       Дякую кожному, хто по житті звик більше віддавати, аніж отримувати. Тому, хто при першому ж проханні відгукується на допомогу. Тому, хто не здається, а шукає кошти для вкрай необхідної операції. Тому, в кого гаряче серце!

         Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

З повагою – селищний голова Володимир ГЕРАСИМЧУК