Шановні працівники, ветерани, пенсіонери органів місцевого самоврядування,

депутати селищної ради !

7 грудня в нашій державі відзначається свято народовладдя  - День місцевого самоврядування.

Цей день є святом кожної територіальної громади, кожного села, кожного громадянина, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство.

Це вибір вольних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями.

Сьогодення органів місцевого самоврядування, як завжди, напружене, переповнене турбот про розвиток територіальних громад, підвищення життєвого рівня їх мешканців, наповнення місцевих бюджетів, належного і ефективного утримання об’єктів соціальної сфери та комунальної власності.

Зрозуміло, що зміни на краще самі по собі не приходять. Це запорука щоденної праці, умілої організації життя громадян, налагодження ділових партнерських стосунків між органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, виробниками, підприємцями,мешканцями сіл.

Ця кропітка робота повинна проводитись посадовими особами місцевого самоврядування, депутатським корпусом із залученням широкого кола громадян.

В цей святковий день дозвольте висловити вдячність депутатам селищної  ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють велику відповідальність, професіоналізм у виконанні покладених на них обов’язків, чуйність та щедрість душі, представляючи інтереси своєї громади, тим самим забезпечуючи право кожного з нас бути почутим.

Слова великої подяки та шани хочу висловити нашим ветеранам місцевого самоврядування, які вклали часточку своєї душі у його становлення.

Вітаючи зі святом, щиро бажаю усім, хто працює на благо нашої  територіальної  громади міцного здоров’я, достатку і благополуччя. Вам та Вашим родинам здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Нехай всі негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє нашого рідного краю додають сили і наснаги.

З повагою Володимир ГЕРАСИМЧУК