Фото без опису

08 грудня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, в рамках робочої поїздки до Коростенського району, відвідав  амбулаторію у селі Хочине Олевської громади.

«Це одна з 21-ї новітньої амбулаторії, які реалізовані в рамках програми Президента України “Велике будівництво”. Приємно спостерігати за результатом президентської програми, адже ця амбулаторія є прикладом розвитку села співпраці Олевської громади з Державою задля реалізації важливих медичних інфраструктурних проєктів», — сказав Віталій Бунечко.

Наразі амбулаторія обслуговує майже 3 тисячі жителів Хочине та прилеглих сіл, зокрема Юрового, Перги, Копище, Майдану Копищанського та Рудні Хочинської. Загальний бюджет створення сучасної амбулаторії на селі склав понад 9 мільйонів гривень, з яких 10% – співфінансування з місцевого бюджету.

Амбулаторія має реєстратуру, два кабінети сімейних лікарів, маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурну, стерилізаційну, кімнату для персоналу, залу очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини, підсобні та туалетні кімнати, в тому числі інклюзивні. Також у приміщенні передбачене і житло для лікаря, зокрема, двокімнатна квартира.

«Затишна будівля, комфортні умови праці та все необхідне для надання первинної допомоги, у якій враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання. Нова амбулаторія збудована з усіма вимогами щодо зручності та доступності для маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю. Як бачимо, це не просто сучасна будівля — це і сучасне обладнання для надання якісної медичної допомоги», — додав голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 30 листопада взяв участь у відкритті 21-ї амбулаторії в с. Оліївка Житомирського району.