Фото без опису

Про це сьогодні, 09 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 640 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3089 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень викликаних хворобою померло 10 людей.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 908 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 645 людей. Під апаратами ШВЛ – 39 хворих. В області пацієнтів з COVID-19 приймають 24 лікарні», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА зауважила, що з 09 грудня набирає чинності наказ МОЗ про обов’язкову вакцинацію буде поширюватися ще на три категорії працівників. Розширений перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19, згідно наказу Міністерство охорони здоров’я №2393.

Згідно з наказом, додаються співробітники:

підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

За минулий тиждень проведено понад 30 тисяч щеплень. Вчора в області проведено 5023 щеплень від COVID-19, зокрема першою дозою 2019, другою дозою 3004. Відсоток вакцинованих працівників освіти складає 84,4 %, медицини — 90,7% та державних службовців — 97,2%.

Дивіться детальніше у ВІДЕО.