ВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

Дата: 10.12.2021 08:45

День прав людини - міжнародне свято, що відзначається щорічно 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення асамблеєю Загальної декларації прав людини - першого міжнародного акта з прав людини.

Честь, гідність і свобода - найвищі цінності для українців. Національна єдність і вміння йти до перемоги без вагань зможуть об'єднати нас навколо головної мети - утвердження прав людини, як найвищої цінності в державі.

Розвиток нашої громади та усієї України неможливий без дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини.

Завдяки плідній праці, енергії та волі ми подолаємо всі перешкоди, що стоять на заваді захисту прав людини, утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення авторитету нашої громади загалом.

Вітаю з Днем прав людини та бажаю вам успіхів у роботі, міцного здоров’я, миру та добробуту!

З повагою Володимир ГЕРАСИМЧУК