Фото без опису

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках ініційованої Президентом Володимиром Зеленським програми “Велике будівництво” найближчими роками в Україні будуть зведені 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм.

Зокрема така арена у 2023 році з’явиться і в Житомирі. Аби взяти участь у даному проєкті, Житомирська міська рада ухвалила рішення про відкриття відділення хокею з шайбою в існуючих ДЮСШ та звернулася до Федерації хокею України щодо залучення Житомира до розвитку хокейної інфраструктури. Так, місто отримало пакет документів, необхідних для будівництва такої арени.

Попередня загальна кошторисна вартість даного об’єкту склала 195,0 млн грн. Кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації передбачено у міській цільовій Програмі «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт)» об’єктів комунальної власності Житомирської  міської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2023 роки».

Розпочати будівельні роботи планують навесні 2022 року, а завершити у 2023 році.

Нагадаємо, що у рамках програми Президента “Велике будівництво” проводиться завершальна стадія капітального ремонту будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”.