Фото без опису

Урядовий контактний центр презентував створення сайту “гаряча лінія” з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547).

Сайт працює у бета-версії.

“Наявність сайту надасть більше можливостей для постраждалих та свідків домашнього насильства звернутися до органів виконавчої влади, знайти потрібну інформацію стосовно того, до кого саме і у яких випадках можна й потрібно звертатись за допомогою. Зокрема, на сайті можна ознайомитися з інформацією, що є насильством та які його види існують”,  – зазначила директор Урядового контактного центру Ольга Холомєєва.

Вона наголосила, що на сайті можна зареєструвати електронне звернення анонімно, без надання персональних даних, а також пройти опитування щодо якості роботи сайту 1547.

Фото без опису

Заступник Міністра соціальної політики Ольга Ревук у своєму виступі зазначила, що Дорожня карта стосовно покращення діяльності урядової “гарячої лінії” 1547 була розроблена Міністерством соціальної політики у тісній співпраці з Урядовим контактним центром. Створення сайту – один із 17 заходів Дорожньої карти, що фактично реалізовані. Всього їх налічується 22.

Сайт презентували в межах міжнародної акції “16 днів проти насильства”.