1. Про стан виконання селищного бюджету за 2021 рік та основні завдання щодо пошуку джерел наповнення дохідної частини.

2. Про затвердження довідки про середню вартість ритуальних послуг для проведення поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни по Любарській селищній раді.

3.Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

СПИСОК дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа до досягнення ними 23-річного віку,які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Любарської селищної ради та користуються правом позачергового одержання жилих приміщень

СПИСОК осіб з числа, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування віком від 23 до 35 років, які перебувають на обліку при виконкомі Любарської селищної ради та користуються правом позачергового отримання житла

ЗАГАЛЬНИЙ СПИСОК дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Любарської селищної ради та користуються правом позачергового одержання житла

4. Про укладення договору про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною, що надаватиметься сім’єю патронатного вихователя Шлейх О.М.

5. Про надання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки малолітній дитині.

6. Про внесення змін до Регламенту виконавчого комітету Любарської селищної ради.

7. Про внесення змін до складу комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Любарської селищної ради.

8. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

9. Про взяття на соціальний квартирний облік особи, із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Ониськіна Володимира Юрійовича.

10. Про взяття на квартирний облік Шуляка О.Л.

11. Про взяття на квартирний облік Шуляка В.Л.

12. Про взяття на квартирний облік Гнилицьку Є.С.

13. Про взяття на квартирний облік Олексійчука А.О.

14. Про зняття з квартирного обліку Гаврилюка О.А.

15. Про зняття з квартирного обліку Баніт В.В.

16. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна гр. Студінської Г.А.

17. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Висоцького Ю.С.

18. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Савчук М.Є.

19. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна гр. Шастун А.М.

20. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Кузьмич Т.В.

21. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Турко О.І.

22. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Вигнанка.

23. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають  видаленню.

24. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  в с. Демківці.

25. Про завершення приватизації  об'єкта малої приватизації комунальної власності.