Проекти рішень виконавчого комітету від 18.01.2022р.

Дата: 13.12.2021 10:12

1. Про створення умов для розвитку творчих здібностей дітей у ДЮСШ та ЦУТ Любарської селищної ради.

2. Про перелік об’єктів та видів громадських (суспільно корисних робіт), які будуть виконуватися на території селищної ради у 2022 році.

3. Про перелік  об’єктів та види  громадських робіт, які будуть виконуватися засудженими, на території селищної ради у 2022 році.

4. Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування,Дзюбенка Антона Павловича.

5. Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Поліщук Євгенії Миколаївни.

6. Про визначення днів побачень гр. Остропольському С.В. із його малолітніми дітьми.

7. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону №UA-PS-2021-12-18-000010-1.

8. Про взяття на квартирний облік Біленького Т.О.

9. Про взяття на квартирний облік Паламарчук Д.В.

10. Про взяття на квартирний облік Нестерчук Б.В.

11. Про взяття на квартирний облік Осіпчука К.Ю..

12. Про взяття на квартирний облік Матюхи В.Д.

13. Про взяття на квартирний облік Власюк Л.Ю.

14. Про взяття на квартирний облік Поліщук Е.М.

15. Про взяття на квартирний облік Коханця Б.В.

16. Про взяття на квартирний облік Дзюбенко А.П.

17. Про взяття на квартирний облік Коровчука В.П.

18. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

19. Про присвоєння поштової та фактичної адреси  об’єкту  нерухомого майна, розташованого  за межами   с.Березівка.

20. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна гр. Канчури С.Д.

21. Про відкриття погосподарського номера гр.Поліщук Н.П. та присвоєння поштової  адреси.

22. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Резанко І.А.

23. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (будинку квартирного типу (гуртожиток) гр. Яткевич С.В.

24. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (нежитловій будівлі гаража) гр. Маланчак І.В.

25. Про надання дозволу гр. Макаренко І.Я. на переведення нежитлового приміщення до категорії  житлового.

26. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Іщук М.П.

27. Про надання дозволу на встановлення чотирьох  тимчасових  споруд  для здійснення підприємницької діяльності  в с. Старий Любар.

28. Про надання дозволу на встановлення трьох  тимчасових  споруд  для   здійснення підприємницької діяльності  в с . Старий Любар.

29. Про переведення житлового будинку квартирного типу в житловий  будинок садибного типу  гр. Шелівальник Н. А.

30. Про присвоєння поштової та фактичної адреси  об’єкту  нерухомого  майна, розташованого  за межами   с.Березівка, гр.Роїка В.М.

31. Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають    видаленню.

32. Про затвердження розпорядження селищного голови.