Фото без опису

  Любарська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Любарської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Любарської громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

 

 Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

 

  1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

 

  1. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2022 – 2024 роки).

 

  1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

 

  1. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

 

  1. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

 

  1. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Любарської громади (Додаток 2).

 

  1. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 грудня 2021 року, до 18.00 год.

 

Заповнені форми надсилайте на e-mail:  ekonomika.liub@gmail.com  з поміткою «Проекти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, секретаря робочої групи – Коржука Олександра Володимировича за тел. +380982370671.

 

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в додатку 3.