14 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира ГЕРАСИМЧУКА відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Детально вивчивши питання порядку денного члени виконкому прийняли 25 рішень, зокрема наступні:

- Про проект бюджету Любарської селищної територіальної громади на 2022 рік.

- Про виконання плану роботи виконавчого комітету Любарської селищної ради за II півріччя 2021 року.

-  Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Любарської селищної ради на I півріччя 2022 року.

- Про затвердження  експертної оцінки майна, протоколу засідання аукціонної комісії та умов продажу на аукціоні об’єктів малої приватизації комунального майна територіальної громади Любарської селищної ради.

-  Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любарської селищної ради.

-  Про затвердження Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Любарській селищній раді на 2022-2026 роки.

-  Про визначення прізвища дитини.

-  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Затолюку А.Р.

-  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Затолюку В.Р.

-  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Затолюку Д.Р.

-  Про визначення днів побачень гр. Ткачуку А.Г. із його малолітніми дітьми.

-  Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Паламарчук Діани Вікторівни.

-  Про взяття на соціальний квартирний облік дитини-сироти, Біленького Тараса Олександровича.

- Про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Власюк Людмили Юріївни.

-  Про взяття на соціальний квартирний облік дитини-сироти, Осіпчука Кирила Юрійовича.

-  Про затвердження списку соціальних опікунів над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

-  Про надання одноразової адресної грошової допомоги.

-  Про взяття на квартирний облік Кравця О.В.

-  Про взяття на квартирний облік Осіпчука Б.Ю.

-  Про взяття на квартирний облік Кострича І. В.

- Про переведення Кошелюка О.М. з першочергового квартирного обліку на позачерговий.

-  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12 жовтня 2021 року № 329 «Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку та земельній ділянці) гр. Нагорному Р.В.»

-  Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

-  Про затвердження розпоряджень селищного голови.