Фото без опису

На цьому і, 20 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

 

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 123 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3182 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 7 людей.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 528 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 359 людей. Під апаратами ШВЛ – 20. В області пацієнтам з COVID-19 надають допомогу 24 лікарні», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА в черговий раз закликала жителів Житомирщини вакцинуватися, аби зустріти новорічні свята в колі рідних та друзів.

 

Наталія Остапченко також зауважила, що наявне зменшення кількості захворювань дає гарну можливість для створення колективного імунітету. Адже кожен може обрати для себе найбільш прийнятний варіант із чотирьох видів вакцин та зробити щеплення. Кожна з наявних вакцин у рази зменшує вірогідність важкого перебігу хвороби та госпіталізації.

 

Зараз у лікарнях знаходиться менше 1 % хворих, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

 

Дивіться детальніше у ВІДЕО.