Наступного року в Україні заплановано реалізацію амбітних проектів, серед яких початок будівництва концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 17 грудня.

«Відсутність таких доріг протягом 30 років — це економічний злочин проти нашої держави. Будівництво автобану має стати першим прикладом державно-приватного партнерства у сфері будівництва та експлуатації об’єктів дорожньої інфраструктури», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що в Україні активно триває реалізація програми Президента «Велике будівництво».

Тільки упродовж 2020-2021 років оновлено понад 10 тисяч кілометрів доріг, 560 мостів, побудовано або відремонтовано майже 400 шкіл та дитсадків, 25 басейнів, 193 стадіони, 201 приймальне відділення та 600 сільських амбулаторій.

Нагадаємо, що у рамках Національної програми «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області реалізовано низку соціально важливих проєктів.