Фото без опису

Одним із найулюбленіших усіма дітьми свят є день Святого Миколая. Це свято полюбляють не лише діти, а й дорослі та саме в цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, яке під силу лише Святому Миколаю.

Всім відомо, що діти вірять у Миколая, вони чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями та впевнені, що всі їхні мрії здійсняться, адже, саме Святий Миколай є втіленням милосердя, доброти, заступництва для скривджених, і тих, хто потребує допомоги.

На жаль, через ситуацію, яка спричинена COVID-19, з метою збереження здоров’я, зібрати дітей у святковому, передноворічному залі не вийшло, проте напередодні свята службою у справах дітей Любарської селищної ради на чолі з головою селищної ради В.М. Герасимчуком вдалося привітати дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування, виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу приємними подарунками та побажати здійснення усіх задумів в такий особливий день.

Надзвичайно приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей та щиро дякуємо соціальним опікунам (керівникам підприємств, установ, організацій, ПП, ФОП), які кожного року долучаються до привітань дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування та цьогоріч також подарували діткам різні приємні подарунки (одяг, взуття, іграшки, продукти харчування, солодощі та підтримали матеріально).

Тому, служба у справах дітей Любарської селищної ради та опікуни дітей висловлюють слова вдячності за надану матеріальну допомогу, подарунки і за радість, яку подарували дітям: ТОВ «АФ» Відродження», ТОВ «Агропродукт» - Любар, Підприємство «Кооперативний ринок Любарської РСССТ», ФОП Грибинюк М.М.,    ДП «Бердичівське лісове господарство», ТОВ «Агро-Регіон Любар», ТОВ «Агролайн-Україна», ТОВ «НАЛТЕКС», Супермаркет «Наш край», ФГ «Нове життя 2019», Любарське споживче товариство райспоживспілка, ФОП Маруженко Н.М., ПП «Редакція газети» «Новий день» - Любар», ФОП Кукса В.Л., ФОП Незвещук В.М., ПП Мисечко О.С., ПП Лютик Г.С., ПП Бондарчук В.М., ПСП ім. Пархоменка Левчук М.М., Любарська селищна рада, ФОП Степанчук Ю.П., Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж, ТОВ «ВАЮР», ТОВ «Агро-Любар», ТОВ «АТК», ПП АФ «Тетерів», СФГ «Едельвейс», ДП ДГ «Нова Перемога».

Щиро бажаємо усім здоров’я, добра, миру, злагоди, благополуччя у родинах та здійснення усіх найзаповітніших мрій та бажань! 

Фото без опису

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису