Фото без опису

На цьому сьогодні, 21 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 33 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3192 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 10 людей.

«Сьогодні у стаціонарах області лікуються 536 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 376 людей. Під апаратами ШВЛ – 18. В області пацієнтам з COVID-19 надають допомогу 24 лікарні», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА наголосила, що єдиним способом зменшити масштаб пандемії COVID-19 є вакцинація.

Вона додала, що кожен може обрати для себе найбільш прийнятний варіант із чотирьох видів вакцин та зробити щеплення. Вакцинація у рази зменшує вірогідність важкого перебігу хвороби та госпіталізації. Так, зараз у лікарнях області знаходиться менше 1 % хворих, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Дивіться детальніше у ВІДЕО .