На території Любарської територіальної громади функціонує Комунальне некомерційне підприємство «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради з розгалуженою мережею сільських  закладів. Сімейні лікарі, терапевт, педіатри, середній та молодший персонал надають медичні послуги жителям наших населених пунктів. Декларації підписали 17200 осіб (все населення нараховує 26100 осіб).

Впродовж 2021 року із селищного бюджету використовувались кошти на фінансування таких програм:

• Програма «Цукровий діабет»                                 1 млн.070 тис  800 грн
  • Програма «Розвиток паліативної допомоги»        150.000 грн
  • Програма «Орфанні захворювання» та Програма

імунопрофілактики та захисту населення від

інфекційних  хвороб                                                330100 грн

• Програма «Репродуктивне здоров’я жіночого

населення через імунопрофілактику раку шийки  100000 грн.

матки  (97% ефективність щеплення).

Крім того, виділялись кошти на дороговартісні препарати 2 хворим, яким було проведено операції за кордоном  з приводу імплантації нирок  в сумі                                                                             94000 грн.

В медичних закладах сільської мережі, включаючи приписну амбулаторію, облаштовано 74 ліжка денного стаціонару на безоплатній основі, де сільські жителі мають змогу пройти курс лікування.

Центром заключено угоду з Комунальним некомерційним підприємством «Любарська лікарня» Любарської селищної ради на проведення пацієнтам центру безкоштовно всіх видів лабораторних досліджень, за рахунок коштів Національної служби здоров’я України, які передбачені державною програмою медичних гарантій.

Це далеко не повний перелік переваг роботи КНП «Любарський ЦПМСД» перед іншими приватними структурами, які функціонують на території громади,  що  гарантують нашим жителям суттєву фінансову допомогу.

ПРИЄМНІ  НОВИНИ

Щиро вітаємо колектив КНП «Любарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради із присвоєнням підприємству звання «Лідер галузі-2020».

КНП «Любарський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради - лауреат Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 млн. 206 тис. 902 підприємств України.

Позиції  підприємства у рейтингу:

13 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України у номінації «Платоспроможність»;

1 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Житомирської області за показником «Комплексна оцінка фінансової стабільності».

За результатами національного бізнес-рейтингу в Україні рейтингова програма «Лідер року 2021» КНП «Любарський центр ПМСД» отримав: 54 місце (золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності активів»;

7 місце (золото) серед суб’єктів господарювання Житомирської області за показником «Коефіцієнт оборотності активів».

Рейтинг укладено за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 млн. 237 тис. 916 підприємств України.

Результат рейтингу - основа для присвоєння підприємству звання «Лідер року 2021»

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ  ЛЮБАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Підписуйте декларацію із сімейними лікарями, терапевтом та педіатрами, які працюють у Комунальному некомерційному підприємстві «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Селищний голова  Володимир ГЕРАСИМЧУК