Бердичівська ДПІ інформує, що відповідно до норм чинного законодавстваза порушення вимог Закону про застосування РРО до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги) при проведенні розрахункових операцій з використанням РРО/ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості товарів або послуг; непроведенні розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи; невидачі (в паперовому вигляді та/абоелектронній формі) відповідного розрахункового документа або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання, відповідно до ст. 17 Закону застосовуються наступні фінансові санкції:

- 10% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом,
товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше;
- 50% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом,

товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення.
       Звернітьувагу! З 1 січня 2022 року штрафи за ці порушення зростуть до100 та 150 відсотків відповідно.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області