Фото без опису

На цьому сьогодні, 28 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 66 інфікованих та 3 людини померло від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3225 летальних випадків від COVID-19.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 413 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 306 людей. Під апаратами ШВЛ – 22. В області пацієнтам із COVID-19 надають допомогу 24 лікарні», – розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА зауважила, що наразі вкрай необхідно нарощувати темпи вакцинації, адже на сьогодні щеплення – це єдиний спосіб зупинити поширення хвороби та запобігти новий хвилі захворювання. Зараз у лікарнях знаходиться лише 0,1 % хворих, які отримали повний курс вакцинації проти COVID-19.

Від початку вакцинальної кампанії станом на сьогодні в області проведено понад 850 тисяч щеплень проти коронавірусу (першою дозою – 442 тисяч, другою дозою – 408 тисяч). За минулий тиждень проведень понад 14 тисяч щеплень.

Дивіться детальніше у ВІДЕО .