Питання агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

1. Про  надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок комунальної власності в межах та за межами населених пунктів.

2.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності учасникам бойових дій.

3.  Про  припинення права користування земельними ділянками.

4. Про передачу земельних  ділянок в оренду для  сінокосіння та випасання худоби, городництва.

5.   Про  передачу  в оренду земельних ділянок  юридичним особам.

6. Про  надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок що перебувають у користуванні громадян .

7. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок.

8. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність.

9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам, право власності на які  отримано відповідно до цивільно-правових угод та судових рішень.

11. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

12. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

13. Про внесення змін в додатки до рішень сесій ради та визнання рішень такими, що втратили чинність.

14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації (встановлення меж) земельних ділянок, що використовуються під польовими дорогами розташованими між земельними частками (паями) на території  Любарської селищної ради  Житомирського  району Житомирської області.

15. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки, розташованої в межах с.Старий Любар   Житомирського  району Житомирської області.

16. Про погодження «Проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) кормових угідь  із земель колишнього КСП ім.Пархоменка».

17. Про  надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  з подальшою передачею їх в оренду ТОВ «Хмільницьке».

18. Про  надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з подальшою передачею її в оренду ТОВ «Хмільницьке» в  с.Малий Браталів Житомирського району Житомирської області.

19. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

20. Про  надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з подальшою передачею її в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

21. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки з метою передачі її в оренду на конкурентних засадах.

22. Про продовження терміну дії  договору  особистого  строкового сервітуту для обслуговування будівель торгівлі ФОП  Фесько Лесі Миколаївні. 

23. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) під польовими дорогами між земельними частками(паями) за межами с.Коростки   Житомирського району Житомирської області та передачу земельних ділянок в оренду.

24. Про затвердження технічної  документації із нормативної грошової оцінки земель села Привітів Житомирського району Житомирської області.

            25. Про надання дозволу на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної   ділянки           несільськогосподарського призначення для подальшого продажу їх у власність.

26. Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки комунальної власності Гаврилюк Альбіні Дмитрівні

Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань  та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

 

1. Про затвердження Програми зайнятості населення на території  Любарської селищної ради на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Любарської селищної ради.

3. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Любарської селищної територіальної громади.

4. Про  намір   передачі в оренду комунального майна та включення його до Переліку об’єктів оренди першого типу.

5. Про зміну цільового призначення нежитлових приміщень.

6. Про затвердження плану роботи Любарської селищної ради на І півріччя 2022 року.

7.  Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.