Фото без описуФото без опису

Хореографічний колектив «Кутищаночка» розпочав свою творчу діяльність з 2014року, організатором якого ( на той час) була учениця Липненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, зараз – випускниця Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

Колектив складається з 18 учасників віком від 8 до 18 років.

За роки свого існування танцювальний колектив «Кутищаночка» приймав участь у різних районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. А також проявляв свою творчу діяльність у багатьох місцевих заходах, концертних виступах та відкриттях.

З кожним роком все більше вдосконалюється майстерність учасників колективу, про що свідчать нагороди:

1 місце у номінації «Естрадний танець» Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «UKR FEST» ( 22 серпня 2020 року – м. Київ)

1 місце у номінації «Народна хореографія» 5-й Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Літній Злата Фест» Золоті таланти України ( 22 травня 2020 року).

1 місце у номінації «Народна хореографія» Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва « Free Dance» (22 червня 2020 року).

Гран-прі у номінації «Народна хореографія» Міжнародний фестиваль-конкурс «Dnipro Art Fest» (27 червня 2020 року, м.Дніпро)

1 місце у номінації «Сучасна хореографія» Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Viva Stars of Arts» Злагода Фест (м. Запоріжжя 2020р.)

1 місце у номінації «Народний танець» 3-й Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс талантів «Best Fest» (v/ gthtzckfd 2020 р.)

2 місце у номінації «Сучасний танець» в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» (м. Житомир 2020 р.)

1 місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Золото Єгипту-2021» (м.Хургада, Єгипет 2021 р.)

1 місце у онлайн-конкурсі «Таланти 21-го століття « ( м. Варна, Болгарія 2021 р.)

2 та 3 місце в обласному фестивалі «Великодні дзвони» (м. Житомир 2021)

А 23.12.2021 р. хореографічному колективу «Кутищаночка» за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий рівень та виконавську майстерність присвоєно звання «Зразковий аматорський колектив».